Domovská stránka » Wadephul telefonoval s Rubiom o Iráne, obaja vidia šancu na pokrok

Wadephul telefonoval s Rubiom o Iráne, obaja vidia šancu na pokrok

od Teraz.sk
0 komentárov

Rabat 29. apríla (TASR) – Nemecký minister zahraničných vecí Johann Wadephul telefonoval v stredu so svojím americkým rezortným kolegom Marcom Rubiom ohľadne vojny v Iráne. TASR o tom informuje podľa správy agentúry DPA.

Zdroje blízke šéfovi nemeckej diplomacie, ktorý je aktuálne na oficiálnej návšteve Maroka, uviedli, že sa s Rubiom zhodol na potrebe urýchleného riešenia dosiahnutého prostredníctvom rokovaní v záujme upokojiť napätie.

Informáciu poskytol portál TERAZ.sk

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechajte komentár