Domovská stránka » Premiér odcestoval na konferenciu o povojnovej obnove Ukrajiny

Premiér odcestoval na konferenciu o povojnovej obnove Ukrajiny

od Teraz.sk
0 komentárov

Bratislava 25. júna (TASR) – Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) vo štvrtok odcestoval do poľského mesta Gdaňsk, kde sa zúčastní na medzinárodnej konferencii o obnove Ukrajiny. Informoval o tom tlačový odbor Úradu vlády (ÚV) SR.

Podujatie v Gdaňsku je hlavným medzinárodným fórom venovaným koordinácii medzinárodnej pomoci a investícií do povojnovej obnovy Ukrajiny a prvý raz sa koná v Poľsku. Podujatie organizujú vlády Poľska a Ukrajiny s cieľom zmobilizovať finančnú a politickú pomoc na povojnovú rekonštrukciu Ukrajiny.

Informáciu poskytol portál TERAZ.sk

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechajte komentár