Domovská stránka » Minnesota vyradila v 1. kole Dallas, Anaheim ukončil sezónu Edmontonu

Minnesota vyradila v 1. kole Dallas, Anaheim ukončil sezónu Edmontonu

od Teraz.sk
0 komentárov

New York 1. mája (TASR) – Hokejisti Minnesoty Wild postúpili prvýkrát od roku 2015 do 2. kola play off NHL. Aj vďaka dvom gólom a asistencii obrancu Quinna Hughesa vyhrali v noci na piatok v šiestom dueli štvrťfinále Západnej konferencie doma nad Dallasom 5:2 a v sérii triumfovali 4:2 na zápasy. V druhom kole je aj Anaheim, ktorý v šiestom stretnutí zdolal Edmonton 5:2 a v sérii uspel rovnako 4:2.

Minnesota sa v konferenčnom semifinále stretne s Coloradom, víťazom Prezidentskej trofeje pre najlepší tím základnej časti. Na Anaheim čaká úspešnejší z dvojice Vegas – Utah, Golden Knights vedú v sérii 3:2 a šiesty zápas je na programe v noci na sobotu.

Informáciu poskytol portál TERAZ.sk

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechajte komentár