Domovská stránka » Kličko: Po streľbe v Kyjeve je naďalej hospitalizovaných 8 osôb

Kličko: Po streľbe v Kyjeve je naďalej hospitalizovaných 8 osôb

od Teraz.sk
0 komentárov

Kyjev 19. apríla (TASR) – Po sobotňajšej streľbe v ukrajinskej metropole Kyjev je naďalej hospitalizovaných osem osôb vrátane jedného dieťaťa, uviedol v nedeľu tamojší primátor Vitalij Kličko. TASR o tom informuje podľa správy agentúry Reuters.

Muž v sobotu v Kyjeve spustil paľbu na okoloidúcich a následne sa zabarikádoval v supermarkete s rukojemníkmi. Polícia vtrhla do supermarketu po tom, čo sa s mužom neúspešne pokúšala vyjednávať 40 minút a napokon ho zastrelila. Úrady označili útok za teroristický čin a vyšetrovanie pokračuje.

Informáciu poskytol portál TERAZ.sk

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechajte komentár