Domovská stránka » Prestrelka v Pakistane: Armáda zabila 22 ľudí, zahynulo aj dieťa

Prestrelka v Pakistane: Armáda zabila 22 ľudí, zahynulo aj dieťa

od Teraz.sk
0 komentárov

Islamabad 24. apríla (TASR) – Pakistanské bezpečnostné sily zastrelili tento týždeň pri zrážkach na severozápade krajiny 22 militantov, oznámila v piatok armáda. Pri prestrelke zahynulo aj jedno dieťa. TASR o tom informuje podľa správy agentúry AFP.

„Bezpečnostné sily a orgány činné v trestnom konaní vykonali (v utorok) spoločnú vojenskú operáciu“ vedúcu k „ostrej prestrelke“, v rámci ktorej boli zabití militanti, uvádza sa v armádnom vyhlásení.

Informáciu poskytol portál TERAZ.sk

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechajte komentár