Domovská stránka » ZRÁŽKA VLAKOV V STANICI: Nehoda si vyžiadala najmenej štyri obete

ZRÁŽKA VLAKOV V STANICI: Nehoda si vyžiadala najmenej štyri obete

od Teraz.sk
0 komentárov

Jakarta 27. apríla (TASR) — Najmenej štyria ľudia prišli v pondelok o život pri zrážke dvoch vlakov v stanici v meste Bekasi ležiacom neďaleko indonézskej metropoly Jakarta. Desiatky ďalších osôb utrpeli zranenia a niekoľko cestujúcich zostalo uväznených v troskách zdemolovaného vozňa. Informovali o tom agentúry AFP a AP s odvolaním sa na miestnych predstaviteľov.

Štátna železničná spoločnosť PT Kereta Api Indonesia vo vyhlásení uviedla, že do nemocníc previezli na ošetrenie približne 38 cestujúcich.

Informáciu poskytol portál TERAZ.sk

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechajte komentár