Domovská stránka » Voľby by v apríli vyhralo PS, nasledovali by Smer-SD a Hlas-SD

Voľby by v apríli vyhralo PS, nasledovali by Smer-SD a Hlas-SD

od Teraz.sk
0 komentárov

Bratislava 24. apríla (TASR) – Voľby do Národnej rady (NR) SR by v apríli vyhralo hnutie Progresívne Slovensko (PS) so ziskom 20,8 percenta hlasov. Druhá by skončila strana Smer-SD s podporou 17,8 percenta voličov. Po nej by nasledovala strana Hlas-SD so ziskom 8,9 percenta hlasov. Vyplýva to z prieskumu agentúry AKO pre televíziu Joj 24.

Do parlamentu by sa dostali aj SaS (8,2 percenta), Republika (osem percent) a Hnutie Slovensko (7,7 percenta). Hranicu zvoliteľnosti by prekročili tiež KDH (7,6 percenta) a Demokrati (šesť percent).

Informáciu poskytol portál TERAZ.sk

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechajte komentár