Domovská stránka » Väzenská stráž: Požiar vo väznici v Košiciach – Šaci založil odsúdený

Väzenská stráž: Požiar vo väznici v Košiciach – Šaci založil odsúdený

od Teraz.sk
0 komentárov

Košice – Šaca 20. júna (TASR) – Požiar vo väznici v Košiciach – Šaci založil odsúdený. Pre TASR to potvrdila vedúca kancelárie generálneho riaditeľa Zboru väzenskej a justičnej stráže (ZVJS) Dominika Gubáňová. Incident sa stal v sobotu ráno, pričom do nemocnice museli previezť troch mužov, ďalšieho ošetrili na mieste.

„V ranných hodinách došlo k vzniku požiaru v ubytovacích priestoroch pre odsúdených v Ústave na výkon trestu odňatia slobody Košice – Šaca, ktorý bol založený odsúdeným. Vďaka okamžitej reakcii príslušníkov zboru sa prostredníctvom hasiacich prístrojov podarilo zabrániť jeho ďalšiemu šíreniu,“ uviedla Gubáňová. Privolaní hasiči oheň následne zlikvidovali.

Informáciu poskytol portál TERAZ.sk

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechajte komentár