Domovská stránka » T. Gašpar: Pracujeme na návrhu na odvolanie podpredsedu NR SR Dubéciho

T. Gašpar: Pracujeme na návrhu na odvolanie podpredsedu NR SR Dubéciho

od Teraz.sk
0 komentárov

Bratislava 14. júna (TASR) – Na návrhu na odvolanie podpredsedu Národnej rady (NR) SR Martina Dubéciho (PS) sa pracuje. V nedeľnej diskusnej relácii TA3 V politike to uviedol podpredseda NR SR Tibor Gašpar (Smer-SD).

Pripravujú sa dôvody na odvolanie Dubéciho, tvrdí Gašpar s tým, že ich plánuje predstaviť zvyšným stranám z koalície. Podľa jeho slov, aj keď navrhovali odvolanie predsedu PS Michala Šimečku z postu podpredsedu parlamentu, najskôr mali strany Hlas-SD a SNS pochybnosti, napokon sa však pridali.

Informáciu poskytol portál TERAZ.sk

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechajte komentár