Domovská stránka » Súd poslal do väzby muža obvineného z vraždy manželky v Gelnici

Súd poslal do väzby muža obvineného z vraždy manželky v Gelnici

od Teraz.sk
0 komentárov

Košice 23. júna (TASR) – Tomáš V., obvinený z vraždy manželky, ku ktorej došlo v sobotu (20. 6.) v Gelnici, bude stíhaný väzobne. Sudkyňa pre prípravné konanie Mestského súdu Košice v utorok vzala muža obvineného z obzvlášť závažného zločinu vraždy do tzv. útekovej a preventívnej väzby. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského súdu v Košiciach Anna Pančurová.

Informáciu poskytol portál TERAZ.sk

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechajte komentár