Domovská stránka » Slovenskí hokejbalisti prehrali vo štvrťfinále s Fínskom

Slovenskí hokejbalisti prehrali vo štvrťfinále s Fínskom

od Teraz.sk
0 komentárov

Ostrava 26. júna (TASR) – Slovenskí hokejbalisti sa po tretí raz za sebou neprebojovali do semifinále majstrovstiev sveta. Vo štvrťfinálovom zápase na šampionáte v Ostrave podľahli Fínsku 4:5 po predĺžení. Suomi predtým v základnej skupine prehrali všetkých päť zápasov. Zverenci Milana Rampáčka uzavrú šampionát v sobotu o 9.15 h zápasom o 5. miesto.

Informáciu poskytol portál TERAZ.sk

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechajte komentár