Domovská stránka » Olympijskú medailistku po kolapse hospitalizovali

Olympijskú medailistku po kolapse hospitalizovali

od Teraz.sk
0 komentárov

Washington 17. júna (TASR) – Americkú atlétku Jenny Simpsonovú hospitalizovali po kolapse počas atletického podujatia v Severnej Karolíne. Informovali o tom organizátori podujatia Pop Up Miles v Raleighu.

Na sociálnej sieti uviedli, že počas utorkového podujatia došlo k „zdravotnému incidentu“, keď 39-ročná Simpsonová viedla skupinu bežcov na míľovej trati. „Jenny dostáva vynikajúcu zdravotnú starostlivosť,“ zdôraznili organizátori vo vyhlásení.

Informáciu poskytol portál TERAZ.sk

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechajte komentár