Domovská stránka » NOČNÁ VÝPRAVA: Opitá dvojica chcela ukradnúť psa z útulku

NOČNÁ VÝPRAVA: Opitá dvojica chcela ukradnúť psa z útulku

od Teraz.sk
0 komentárov

Dubnica nad Váhom 26. júna (TASR) – Trenčiansky policajný vyšetrovateľ obvinil 32-ročnú ženu a 46-ročného muža z prečinu porušovania domovej slobody spáchaného formou spolupáchateľstva. Žena vnikla neoprávnene do útulku v Dubnici nad Váhom a chcela si privlastniť psa. Informovala o tom trenčianska krajská policajná hovorkyňa Petra Klenková.

V stredu (24. 6.) v ranných hodinách obaja pod vplyvom alkoholu mali prísť k bráne útulku v Dubnici nad Váhom, kde čakali, či im niekto otvorí. Keď sa tak nestalo, žena sa rozhodla vniknúť do areálu útulku. Za pomoci muža preliezla bránu a neoprávnene vstúpila na pozemok. Následne prešla ku kotercu, v ktorom sa nachádzal bielo-hnedý kríženec plemena stafford. Otvorila dvere koterca s úmyslom privlastniť si psa,“ priblížila hovorkyňa.

Informáciu poskytol portál TERAZ.sk

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechajte komentár