Domovská stránka » Kopitar si po poslednom zápase kariéry užil ovácie: Horkosladký koniec

Kopitar si po poslednom zápase kariéry užil ovácie: Horkosladký koniec

od Teraz.sk
0 komentárov

Los Angeles 27. apríla (TASR) – Kapitán hokejistov Los Angeles Kings Anže Kopitar odohral v noci na pondelok posledný zápas kariéry. Domáca prehra s Coloradom 1:5 ukončila aj pôsobenie „kráľov“ v tohtoročnom play off, v ktorom vypadli už v 1. kole po výsledku 0:4 na zápasy. Jedna z najväčších osobností v histórii klubu zožala po zápase viacero komplimentov a už sa teší na hokejový dôchodok po boku svojich detí.

Kopitar oznámil pred sezónou 2025/2026, že bude jeho posledná. Počas základnej časti sa s ním rozlúčili diváci a hráči mnohých tímov, emotívne zážitky priniesli najmä konfrontácie s bývalými spoluhráčmi. Napríklad s brankárom Jonathanon Quickom z NY Rangers, s ktorým doviedli Los Angeles ku dvom triumfom v Stanleyho pohári. Napokon bola prebiehajúca sezóna posledná pre oboch.

Informáciu poskytol portál TERAZ.sk

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechajte komentár