Domovská stránka » Fidesz spustil petíciu za zotrvanie Sulyoka na poste prezidenta

Fidesz spustil petíciu za zotrvanie Sulyoka na poste prezidenta

od Teraz.sk
0 komentárov

Budapešť 21. apríla (TASR) – Parlamentná frakcia maďarskej strany Fidesz, ktorá prehrala v aprílových parlamentných voľbách, spustila petíciu s výzvou, aby prezident Tamás Sulyok nepodľahol tlaku budúceho premiéra víťaznej strany Tisza Pétera Magyara na odstúpenie z funkcie. S odvolaním sa na server index.hu o tom informuje spravodajca TASR v Budapešti.

Cieľom petície je politická podpora pre hlavu štátu a povzbudiť ho, aby odolal požiadavkám, ktoré sú proti nemu vznesené.

Informáciu poskytol portál TERAZ.sk

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechajte komentár