Domovská stránka » DRÁMA NA DIAĽNICI: Začal horieť autobus s futbalistami

DRÁMA NA DIAĽNICI: Začal horieť autobus s futbalistami

od Teraz.sk
0 komentárov

Budapešť 19. júna (TASR) – Maďarský turistický autobus vezúci 27 mladých futbalistov a ich sprievod vo štvrtok začal horieť počas jazdy na diaľnici S6 v rakúskom Štajersku. S odvolaním sa na server telex.hu o tom informuje spravodajca TASR v Budapešti.

Autobus s tímom futbalistov smeroval do Klagenfurtu. Cestujúci si počas jazdy všimli dym a plamene vychádzajúce z priestoru motora, vodič okamžite zastavil a všetkým vyše 30 cestujúcim sa podarilo bez zranení vystúpiť, uviedol server volksgruppen.orf.at.

Informáciu poskytol portál TERAZ.sk

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechajte komentár