Domovská stránka » Magyar sa s Ficom dohodol na pracovnej skupine k Benešovým dekrétom

Magyar sa s Ficom dohodol na pracovnej skupine k Benešovým dekrétom

od Teraz.sk
0 komentárov

Budapešť 25. júna (TASR) – Maďarský premiér Péter Magyar vo štvrtok vyhlásil, že sa predsedom vlády SR Robertom Ficom dohodol na zriadení pracovnej skupiny na riešenie sporných otázok pri Benešových dekrétoch. Uskutočniť by sa mali tiež bilaterálne stretnutia, píše TASR na základe správ agentúry MTI a servera telex.hu.

Magyar to uviedol vo štvrtok na tlačovej konferencii pri otázke, do akej miery Benešove dekréty ovplynia spoluprácu v rámci Vyšehradskej štvorky (V4). Témou summitu v maďarskom Gödöllő to však podľa jeho slov nebolo.

Informáciu poskytol portál TERAZ.sk

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechajte komentár