Domovská stránka » Armáda zostrelila dron, ktorý lietal pri kórejskom tréningu na MS

Armáda zostrelila dron, ktorý lietal pri kórejskom tréningu na MS

od Teraz.sk
0 komentárov

Guadalajara 18. júna (TASR) – V blízkosti tréningového centra kórejskej futbalovej reprezentácie na prebiehajúcich MS v USA, Kanade a Mexiku v Guadalajare lietal dron. Kórejská tlačová agentúra Yonhap informovala, že dron zostrelila mexická armáda pomocou rádiových signálov.

K incidentu, ktorý vyvolal obavy zo špionáže, došlo počas stredajšieho tréningu pred druhým zápasom Kórey proti domácemu Mexiku. „Včera počas nášho tréningu lietal na oblohe dron a my sme si to všimli. Našťastie to bolo tesne predtým, ako sme si precvičovali taktiku, takže nás to výrazne neovplyvnilo. Ale bolo to najdôležitejšie načasovanie, keďže sme sa pripravovali na zápas. Takže to, čo sa stalo, bolo nešťastné,“ povedal tréner tímu Hong Myung-bo na tlačovej konferencii.

Informáciu poskytol portál TERAZ.sk

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechajte komentár